• Oczyszczanie manualne Open or Close

  Oczyszczanie manualne twarzy to podstawowy zabieg w trakcie, którego uwalniamy skórę od zaskórniaków, prosaków i zrogowaciałego naskórka. Ten zabieg jest niezastąpiony przy skórach z rozszerzonymi porami, tłustych i mieszanych. 

   

   

 • Peeling kawitacyjny Open or Close

  Peeling kawitacyjny jest to sposób bezbolesnego oczyszczania skóry mieszanej, przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami oraz skóry suchej. Polega na zastosowaniu urządzenia z tzw. Szpatułką ultradźwiękową, która oczyszcza skórę z martwych komórek. W ten sposób mamy oczyszczoną, dotlenioną i ożywioną skórę. Zabieg przygotowuje skórę również do kolejnych innych zabiegów. 

 • Mikrodermabrazja Open or Close

  Mikrodermabrazja diamentowa jest to bezbolesny zabieg oczyszczający i złuszczający. Polega na kontrolowanym mechanicznym ścieraniu naskórka przy pomocy głowicy pokrytej drobnymi ziarnami diamentu. Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób mających cerę mieszaną tłustą z rozszerzonymi porami. Zabieg oprócz złuszczania powoduje również poprawę krążenia i absorpcję skóry. Dlatego można po zabiegu nałożyć substancję aktywną i wykonać sonoforezę co zwiększy efektywność zabiegu.

 • Peeling migdałowy Open or Close

  peeling migdałowyPeeling migdałowy jest znakomitym sposobem oczyszczającym dla skóry mieszanej, tłustej, z rozszerzonymi porami oraz wrażliwej. Polega na nałożeniu kwasu migdałowego na skórę po czym następuje jego penetracja w głąb skóry. Efektem zabiegu jest zwężenie porów, zmniejszanie łojotoku oraz lepsze nawilżenie i rozjaśnienie skóry. W zależności od wymagań i potrzeb skóry kwas migdałowy można łączyć z innymi zabiegami np. mikrodermabrazją.