Szeroka oferta pielęgnacja twarzy - leczenie trądziku i problemów ze skórą tłustą. 

 • Neoderma Open or Close

  neoderma bio peelingPeeling ten jest w 100% naturalnym zabiegiem złuszczającym opartym na algach i ekstraktach ziołowych m.in. mięty pieprzowej, nagietka i melisy.

  Przeznaczony głównie dla skóry tłustej, mieszanej z rozszerzonymi porami oraz skór trądzikowych. Jest bardzo skuteczny również  w przypadku blizn potrądzikowych.

  Zabieg polega na wcieraniu w skórę mieszanki ziołowej. W trakcie następuje mechaniczne i biologiczne złuszczanie naskórka. Po zabiegu na trzeci lub czwarty dzień skóra zaczyna złuszczać się płatkowo. Proces ten trwa od dwóch do trzech dni.

 • SPA Peel Open or Close

  spa peelSpa peel – peeling złuszczający na bazie kwasu salicylowego, pirogronowego i retinowego. Połączenie tych substancji pozwala na działanie antybakteryjne, normalizowanie wydzielania sebum. Ma zastosowanie przy zaskórniakach, skórze łojotokowej i drobnych bliznach trądzikowych.

   

 • Salipeel LIC Open or Close

  salipeel licSalipeel lic to najnowszej generacji peeling złuszczających na bazie kwasu salicylowego. Zabieg przeznaczony głównie dla skór trądzikowych. Ma zastosowanie również przy przetłuszczającej się skórze oraz likwidacji blizn trądzikowych. Kwas salicylowy jako główny składnik ma działanie przeciwzapalne co przyspiesza proces gojenia się wyprysków.

   

 • Melaspeel K Open or Close

  melaspeel kMelaspeel K to peeling złuszczający na bazie kwasu salicylowego, cytrynowego, mlekowego i kojowego. Szczególnie polecany przy skórach tłustych, trądzikowych i przy zapaleniu łojotokowym. Preparat również przygotowuje skórę do oczyszczania manualnego. Efektem zabiegu jest zmniejszenie wydzielania sebum, eliminacja zaskórników. Wspomaga leczenie trądziku i zapalenia łojotokowego skóry.

   

 • Zielona glinka Open or Close

  Zabieg dla cery trądzikowej z zieloną glinką firmy Saluterra. Saluterra w dosłownym tłumaczeniu oznacza "zdrowa ziemia”. Preparaty wykorzystywane w zabiegu zawierają wyłącznie naturalne składniki.

  Głównym elementem zabiegu jest zielona glinka kambryjska, która charakteryzuje się dużą czystością i jest bogata w minerały i mikroelementy  takie jak : żelazo, wapń, magnes oraz potas.

  Wykorzystuje się również czyste koncentraty ziołowe takie jak bukwica, aloes, oczar mirginijski.

  Działanie zabiegu :

  • Antybakteryjne
  • Przeciwzapalne
  • Odtoksyczniające
  • Normalizujące pracę gruczołów łojowych
  • Złagodzenie stanów zapalnych
 • Terapia światłem LED Open or Close

  Luminoterapia jest to rewelacyjna i bardzo skuteczna terapia z zastosowaniem światła LED. Jest to zimne, kojące światło (nie nagrzewa skóry) o określonej długości fali. Penetrując w głąb skóry ulega przekształceniu w energię.

   

  W gabinecie tego typu terapię wykorzystujemy przy:

  • przeciwdziałaniu procesom starzenia
  • działaniu przeciwzapalnym

  Przy tych terapiach wykorzystujemy światło czerwone, które wspomaga metabolizm komórek co pozwala na redukcję oznak starzenia. Światło niebieskie ma działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne co wspomaga leczenie skór trądzikowych. Światło zółte ma działanie regenerujące i wyciszające skórę unaczynioną. Zazwyczaj terapię światłem stosuje się w powiązaniu z innymi zabiegami.


Leczenie trądziku - Warszawa

Trądzik to przede wszystkim przypadłość młodych ludzi w okresie dojrzewania, ale są też osoby starsze, które z tą chorobą skóry również się borykają, czasami nawet przez długie lata. Leczenie trądziku nie jest sprawą łatwą, bo właściwie każdy organizm reaguje inaczej na tę samą kurację. Najlepiej więc udać się jak najszybciej do specjalisty jakim jest Hanna Cienkusz, która postawi trafną diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie trądziku.

Wszystko zależy oczywiście od tego, z jakim natężeniem choroby mamy do czynienia w konkretnych przypadkach. Problem wielu osób, możliwy jest do leczenia odpowiednimi zabiegami. Leczenie trądziku różowatego czy też trądziku młodzieńczego to efekty powyższych zabiegów. Zapraszamy mieszkańców Warszawy!

 


Tagi: Leczenie trądziku - Wawer, Anin, Radość, Gocław - Warszawa