hanna cienkuszHanna Cienkusz

Marta Pyzik-BożekMarta Pyzik-Bożek

O zespole naszego salonu kosmetycznego

Nazywam się Hanna Cienkusz i pracuję w zawodzie kosmetyczki od 1989r. Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować Państwu swój gabinet.

Salon mój istnieje w Radości od 1992r. Dbając o to, aby Państwo mogli zachować młody wygląd i zrelaksować ciało i umysł, dokładam wszelkich starań aby zabiegi były wykonywane z największą starannością i profesjonalizmem. Od 1997 roku pracuje ze mną Pani Marta. Jako wysoce wykwalifikowana kosmetyczka jest dla mnie dużym wsparciem i zawsze mogę liczyć na jej profesjonalne podejście do pracy. Mimo wieloletniego doświadczenia naszą wiedzę kosmetyczną nieustannie udoskonalamy przez seminaria i szkolenia. Współpracujemy z renomowanymi firmami takimi jak BABOR, DERMAQUEST, MEDIDERMA, IMAGE SKINCARE, GEHWOLL, CND.

Mam nadzieję, że mój salon będzie miejscem, w którym Państwo będziecie mogli w ciszy przy relaksującej muzyce, zapachu i blasku świec oraz najwyższym poziomie zabiegów kosmetycznych delektować się pielęgnacją skóry i choć przez chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego.

Nasze certyfikaty