babor logo

Babor to niemiecka firma kosmetyczna. Założycielem firmy jest biochemik dr. MICHAEL BABOR.

Od 1956 r. firma konsekwentnie zmierza ku innowacyjnym rozwiązaniom pozostając pionierem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji.

Dział Badań i rozwoju jest najważniejszym filarem firmy. Naukowcy firmy Babor współpracują z zespołami badawczymi z różnych dziedzin i renomowanymi uczelniami. W preparatach kosmetycznych stosowane są naturalne wyciągi roślinne, których efektywność sprawdzana jest podczas testów dermatologicznych.

Kosmetyki nie zawierają parabenów, ich pH jest zgodne z pH skóry.


FILORGA to francuskie laboratorium, które od 1978 roku jest pionierem w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej. 

Wytwarza produkty medyczna do mezoterapią, wypełniania zmarszczek i pilingów. FILORGA jest również producentem preparatów kosmetycznych  wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej.

Formuły wszystkich preparatów skutecznie i kompleksowo spowalniają proces starzenia oraz niwelują jego objawy. Celem firmy jest nieustanne opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie odmładzania, pozwalających zmniejszyć zmarszczki, przywrócić jędrność, blask i gęstość skóry.


logo mediderma Laboratorium SESDERMA to innowacyjna hiszpańska firma dermatologiczna.

W 1989r dr. GABRIEL SERRANO wraz z zespołem profesjonalistów o długim doświadczeniu na rynku dermatologicznym i farmaceutycznym posiada własny oddział rozwojowo-badawczy. Wykorzystuje rewolucyjne postępy w nanotechnologii.

Nanotechnologia jest technologią pozwalającą na przenoszenie substancji czynnych zamkniętych w nanometrycznych liposomach o wysokiej zdolności penetracji. Umożliwia to przenoszenie składników do najgłębszych warstw skóry.