• Oczyszczanie manualne Open or Close

  Oczyszczanie manualne twarzy to podstawowy zabieg w trakcie, którego uwalniamy skórę od zaskórniaków, prosaków i zrogowaciałego naskórka. Ten zabieg jest niezastąpiony przy skórach z rozszerzonymi porami, tłustych i mieszanych. 

   

   

 • Peeling kawitacyjny Open or Close

  Peeling kawitacyjny jest to sposób bezbolesnego oczyszczania skóry mieszanej, przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami oraz skóry suchej. Polega na zastosowaniu urządzenia z tzw. Szpatułką ultradźwiękową, która oczyszcza skórę z martwych komórek. W ten sposób mamy oczyszczoną, dotlenioną i ożywioną skórę. Zabieg przygotowuje skórę również do kolejnych innych zabiegów. 

 • Mikrodermabrazja Open or Close

  Mikrodermabrazja diamentowa jest to bezbolesny zabieg oczyszczający i złuszczający. Polega na kontrolowanym mechanicznym ścieraniu naskórka przy pomocy głowicy pokrytej drobnymi ziarnami diamentu. Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób mających cerę mieszaną tłustą z rozszerzonymi porami. Zabieg oprócz złuszczania powoduje również poprawę krążenia i absorpcję skóry. Dlatego można po zabiegu nałożyć substancję aktywną i wykonać sonoforezę co zwiększy efektywność zabiegu.

 • Peeling migdałowy Open or Close

  peeling migdałowyPeeling migdałowy jest znakomitym sposobem oczyszczającym dla skóry mieszanej, tłustej, z rozszerzonymi porami oraz wrażliwej. Polega na nałożeniu kwasu migdałowego na skórę po czym następuje jego penetracja w głąb skóry. Efektem zabiegu jest zwężenie porów, zmniejszanie łojotoku oraz lepsze nawilżenie i rozjaśnienie skóry. W zależności od wymagań i potrzeb skóry kwas migdałowy można łączyć z innymi zabiegami np. mikrodermabrazją.

 • Oczyszczanie terapeutyczne - NOWOŚĆ Open or Close

  Terapeutyczny zabieg dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni (źródło witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K). Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego (najbardziej aktywnej formy witaminy A), oraz palmitynianu retinylu (działanie antyoksydacyjne). Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych. Zabieg wzbogacony jest o kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych.

  UWAGA!

  W zależności od wskazań, zabieg można łączyć z oczyszczaniem manualnym, peelingiem kawitacyjnym lub mikrodermabrazją.

  Wskazania

  • Skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona
  • Krostki, grudki, zaskórniki
  • Rozszerzone pory
  • Przebarwienia pozapalne