Szeroka oferta pielęgnacja twarzy - leczenie trądziku i problemów ze skórą tłustą. 

 • Neoderma Open or Close

  neoderma bio peelingPeeling ten jest w 100% naturalnym zabiegiem złuszczającym opartym na algach i ekstraktach ziołowych m.in. mięty pieprzowej, nagietka i melisy.

  Przeznaczony głównie dla skóry tłustej, mieszanej z rozszerzonymi porami oraz skór trądzikowych. Jest bardzo skuteczny również  w przypadku blizn potrądzikowych.

  Zabieg polega na wcieraniu w skórę mieszanki ziołowej. W trakcie następuje mechaniczne i biologiczne złuszczanie naskórka. Po zabiegu na trzeci lub czwarty dzień skóra zaczyna złuszczać się płatkowo. Proces ten trwa od dwóch do trzech dni.

 • SPA Peel Open or Close

  spa peelSpa peel – peeling złuszczający na bazie kwasu salicylowego, pirogronowego i retinowego. Połączenie tych substancji pozwala na działanie antybakteryjne, normalizowanie wydzielania sebum. Ma zastosowanie przy zaskórniakach, skórze łojotokowej i drobnych bliznach trądzikowych.

   

 • Salipeel LIC Open or Close

  salipeel licSalipeel lic to najnowszej generacji peeling złuszczających na bazie kwasu salicylowego. Zabieg przeznaczony głównie dla skór trądzikowych. Ma zastosowanie również przy przetłuszczającej się skórze oraz likwidacji blizn trądzikowych. Kwas salicylowy jako główny składnik ma działanie przeciwzapalne co przyspiesza proces gojenia się wyprysków.

   

 • Melaspeel K Open or Close

  melaspeel kMelaspeel K to peeling złuszczający na bazie kwasu salicylowego, cytrynowego, mlekowego i kojowego. Szczególnie polecany przy skórach tłustych, trądzikowych i przy zapaleniu łojotokowym. Preparat również przygotowuje skórę do oczyszczania manualnego. Efektem zabiegu jest zmniejszenie wydzielania sebum, eliminacja zaskórników. Wspomaga leczenie trądziku i zapalenia łojotokowego skóry.

   

 • Peeling Dyniowy DermaQuest - NOWOŚĆ Open or Close

  Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Peeling wykorzystuje wyciąg z dyni, który bogaty jest w witaminy: C (10%), B1, B2, B6, PP oraz K oraz beta-karoten czyli prowitaminę A. Wykorzystywany jest również czysty retinol (4%), kwas glikolowy, mlekowy i salicylowy, kwas azelainowy oraz kwas kojowy.

  Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie w tym zabiegu probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych, które zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii.

  Wskazania

  • Trądzik pospolity aktywny: krostki, zaskórniki, stany zapalne, stany ropne
  • Fotostarzenie się skóry
  • Przebarwienia posłoneczne
  • Skóra przetłuszczająca

  Częstotliwość

  Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni.

  Uwagi

  Skóra po zabiegu zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu.


Leczenie trądziku - Warszawa

Trądzik to przede wszystkim przypadłość młodych ludzi w okresie dojrzewania, ale są też osoby starsze, które z tą chorobą skóry również się borykają, czasami nawet przez długie lata. Leczenie trądziku nie jest sprawą łatwą, bo właściwie każdy organizm reaguje inaczej na tę samą kurację. Najlepiej więc udać się jak najszybciej do specjalisty jakim jest Hanna Cienkusz, która postawi trafną diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie trądziku.

Wszystko zależy oczywiście od tego, z jakim natężeniem choroby mamy do czynienia w konkretnych przypadkach. Problem wielu osób, możliwy jest do leczenia odpowiednimi zabiegami. Leczenie trądziku różowatego czy też trądziku młodzieńczego to efekty powyższych zabiegów. Zapraszamy mieszkańców Warszawy!

 


Tagi: Leczenie trądziku - Wawer, Anin, Radość, Gocław - Warszawa