Trądzik różowaty, rozszerzone naczynka - leczenie


Wybierz odpowiedni zabieg lub zadzwoń do nas - doradzimy jak pozbyć się trądziku różowatego bądź problemu z rozszerzonymi naczynkami.

Zwalcz trądzik różowaty i rozszerzone naczynka z naszą pomocą!

 • Calming Sensitive Open or Close

  calming sensitive na trądzikCalming Sensitive – linia zabiegów firmy Babor, dzięki którym Twoja skóra będzie mniej podrażniona, zaczerwieniona a uczucie napięcia zniknie. W trakcie zabiegów wykonywany jest innowacyjny masaż firmy Babor – Effective Touch. Rezultatem jest promieniejąca urodą skóra i wewnętrzny spokój.

 • Sonoforeza Open or Close

  Sonoforeza (ultradźwięki) – zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry przy pomocy głowicy ultradźwiękowej. W przypadku skór z rozszerzonymi naczynkami czy rumieniem stosuje się preparaty, które mają na celu wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych. Jednocześnie widać zmniejszenie rumienia.

  Skóra jest wyciszona i bardziej nawilżona. Zabieg jest bezpieczny i przyjemny.

  sonoforeza

 • Azelac Peel Open or Close

  Azelac Peel firmy Sesderma – zabieg na rozszerzone naczynka (teleangiektazje) i dla skóry z trądzikiem różowatym. Polega na nałożeniu kwasu azelainowego, który działa przeciwbakteryjnie, wyrównuje koloryt skóry.

  Dodatkowo peeling ten zawiera ostropest plamisty, który działa przeciwzapalnie, likwiduje rumień i krostki. Zabieg wykonuje się w seriach od 6 do 10 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 2 tygodni.

 • I peel the signature Facelift™ - NOWOŚĆ Open or Close

  Jest to witaminowy peeling przeznaczony do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej, naczyniowej z trądzikiem różowatym. W zabiegu wykorzystywana jest wysokoskoncentrowana stabilna witamina C 30%, aloes organiczne kwas hialuronowy, roślinne komórki macierzyste i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego. Zabieg gwarantuje delikatną eksfoliację, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największa jednak zaletą peelingu jest jego 

  Wskazaniastymulacyjny wpływ na produkcję kolagenu, wzmacnianie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry.

  • Trądzik różowaty
  • Rumień, problemy naczyniowe
  • Sucha odwodniona skóra
  • wrażliwa
  • skóra szara, ziemnista

  UWAGA

  Zabieg przeznaczony jest również dla kobiet w ciąży!

Leczenie trądziku różowatego za pomocą powyższych zabiegów renomowanych marek gwarantuje sukces w walce z trądzikiem oraz rozszerzonymi naczynkami. Wiele lat doświadczenia w zabiegach dla skóry naczyniowej umożliwia nam pełną świadomość w wyborze odpowiednich zabiegów dla każdej skóry.


Tagi: Leczenie trądziku różowatego - Anin, Wawer, Radość, Gocław - Warszawa, Miedzeszyn